Сьогодні, 6 березня, до України прийде похолодання, яке триватиме приблизно до середини місяця. Детальніше розповіла синоптикиня Наталка Діденко. 

За словами фахівчині, у середу температура в середньому підніметься не вище, ніж до +1... +5 градусів. Проте, у Закарпатській області та на півдні країни буде дещо тепліше: від +8 до +12 градусів. Вночі температура коливатиметься в межах від -3 до +3 градусів.

Опади завтра очікуються в західних областях та на півночі (крім Сумщини). Тут має пройти дощ та мокрий сніг. У решті регіонів   буде сухо. Водночас прогнозується північно-східний та східний вітер, місцями – із сильними поривами.

«Причому, візьміть до уваги, холодна погода триватиме довгувато. Перше відчутніше стратегічне потепління, орієнтовно, передбачається з 16-го березня. Проте невелика кількість опадів, прояснення, незначна хмарність дозволять сонцю навіть серед цього найближчого холодного періоду підвищувати температуру повітря до комфортних значень», – зауважила Наталка Діденко.

Також вона додала, що протягом періоду похолодання екстремальні морози не очікуються. «Мінусова» температура буде тільки в нічний час: стовпчики термометрів опустяться до позначок -3…-6 градусів, на північному сході – до -9…-11 градусів. Вдень температура коливатиметься в межах 0…+5 градусів, за сонячної погоди – до +3…+7 градусів.

Як зміцнити імунітет за допомогою продуктів

У період міжсезоння та нестійкої погоди достатньо просто застудитися. Щоб уникнути таких проблем, варто попіклуватися про себе, зокрема, зміцнити захисний «бар’єр» організму.  Для цього можна включити в щоденне меню такі продукти:

1. Куркума. Ця яскрава жовта спеція тисячоліттями використовувалася в індійській аюрведичній та китайській традиційній медицині, а в 1970-х роках вже західні експерти підтвердили її протизапальну, противірусну, антимікробну, протиракову та болезаспокійливу дію. Такий ефект досягається завдяки високому вмісту потужного антиоксиданту куркуміну, а також вітамінів С, Е та К.

2. Гарбузове насіння — відмінне джерело цинку (більше 2 мг на 30 г продукту), що підтримує здоровий імунітет. Крім того, тут є магній, марганець, клітковина та омега-3.

3. Броколі. Це джерело фітонутрієнтів, глюкозинолатів, флавоноїдів та інших зміцнюючих здоров’я антиоксидантних та протиракових з'єднань, зокрема, натуральної органічної сірки, що є імунним стимулятором.

4. Часник. Це один із кращих продуктів, які варто споживати на регулярній основі, щоб підвищити імунітет. Запашний овоч містить більше 100 біологічно корисних хімічних речовин, що знижують рівень холестерину і знищують віруси, а також ефективний проти грибкових інфекцій та бактерій.

5. Ферментовані продукти. Здорова мікрофлора кишківника — ключ до міцного імунітету, адже приблизно від 70% до 80% клітин, що складають імунну систему, перебувають у ньому. Тож сміливо включайте в щоденний раціон квашену капусту, солоні огірки та кефір.

Раніше Pokrovsk24.news повідомляв, що «Укрпошта» безкоштовно доставлятиме ліки до прифронтових міст