Редакційна політика

 Інтернет-платформа POKROVSK24.NEWS заснована 2017 року. Робота нашої команди грунтується на засадах об'єктивності, критичності, незалежності та принципах свободи слова у ЗМІ та суспільстві.
Ми збираємо різні погляди на події з різних точок зору, щоб подати інформацію якомога об'єктивніше. Основа нашої роботи - це дотримання принципів журналістської етики, поважаємо норми суспільної моралі та чітке виконання законів України.
Інтернет-платформа POKROVSK24.NEWS не має на меті відстоювати чиїсь приватні економічні чи політичні інтереси, окрім інтересів України.
Інтернет-платформа POKROVSK24.NEWS дотримується демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, ми відстоюємо незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, захищаємо державні інтереси та позиції українського народу та суспільства згідно з Конституцією України.

Правила роботи POKROVSK24.NEWS

Збираючи максимально правдиву інформацію, ми перевіряємо джерела та факти, враховуючи всі погляди.
Ми залишаємо за собою гарантоване Конституцією право використовувати інформацію з відкритих джерел та власних джерел, якщо це не суперечить законодавству України
Також ми залишаємо за собою право на погодження інформації до публікації зі спікерами та експертами, котрі є фігурантами матеріалів чи надали коментарі. Право на редагування матеріалів відповідно до норм та вимог журналістики та чинного законодавства - також залишається за редакцією.
Інтернет-платформа має повне право не називати джерела власної інформації згідно з вимогами чинного законодавства України, а також гарантує конфіденційність джерелам інформації до моменту чи вимог, передбачених чинним законодавством України.
Наші автори мають повне право на використання псевдоніма згідно з чинним законодавством України та норм журналістської етики.
POKROVSK24.NEWS ігнорує, відкидає та виступає категорично проти пропаганди будь-яких форм насильства, ненависті та дискримінації. Для нас неприпустимо посягання на права, честь, гідність та недоторканність приватного життя, що регламентоване законами України.
Публікація персональних даних у матеріалах POKROVSK24.NEWS може бути винятковим, якщо фігуранти є учасниками резонансних подій та за умови, коли видання мусить ставати на бік та захист суспільства. Видання залишає за собою право на публікацію даних та відомостей про публічних осіб, а саме: політиків, громадських діячів, державних посадовців тощо, але в межах чинного законодавства та морально-етичних норм.
Будь-які матеріали медичного характеру, що стосуються здоров’я, людини, не є рекомендацією для лікування та помічені відповідним дисклеймером в кінці статей та ґрунтуються на підтверджених дослідженнях.
POKROVSK24.NEWS має повне право робити передрук дописів із соцмереж згідно з загальноприйнятою основою у ЗМІ, правил та відповідно до законодавства. Ми прагнемо уникати конфліктів та можливих порушень прав та свобод людини.
Блоги, що створені журналістами видання, громадськими діячами, політиками тощо — є особиста думка цих авторів і помічені відповідною рубрикою.
POKROVSK24.NEWS не несе відповідальність за зміст блогів, правдивість інформації, що в них озвучується, та фактажу. Думка редакції може відрізнятися від авторської. Проте POKROVSK24.NEWS залишає за собою право на видалення з текстів блогів ті частини, що мають ознаки порушення норм етики, моралі, можуть бути розцінені, як заклик до насильства чи зміни конституційного ладу України, принижувати честь та гідність людини чи якимось іншим чином порушують, чи спонукають до порушення законів України. Редакція виключно самостійно приймає рішення про надання дописувачам можливості виголошувати свої думки та погляди на сторінках POKROVSK24.NEWS , виходячи виключно з принципів важливості, авторитетності, правдивості, законності та користі інформації чи погляду, яку може подати блогер.
Видання POKROVSK24.NEWS має повне, гарантоване законодавством право на публікацію матеріалів комерційного характеру, як то реклами чи агітації на правах реклами. Ці матеріали маркуються відповідними позначками «Комерційна інформація» чи «Політична агітація». За правдивість та зміст таких матеріалів відповідальність несе рекламодавець.
Інтернет-видання POKROVSK24.NEWS має повне право виступати в ролі інформаційного партнера, проте ми залишаємо за собою право публікації чи не публікації інформації після того, як буде обговорено та узгоджено кількість та формат матеріалів.
POKROVSK24.NEWS вдосконалюється, щоб мати змогу задовольнити всі інформаційні потреби читачів.
Жоден штатний автор POKROVSK24.NEWS при підготовці матеріалу не висловлює власної позиції та не подає матеріал, як погляду видання.
POKROVSK24.NEWS не використовує свій статус ЗМІ для отримання власної вигоди чи набуття вигоди іншими особами.
Посилання на ексклюзивні та авторські матеріали POKROVSK24.NEWS для передруку в інших виданнях — обов’язкове! Лінк має бути відкритим для пошукових систем та вести на конкретний матеріал після першого абзацу тексту.