Не відкладати життя на потім вирішила добропільчанка Тетяна Регеда, і в розпал війни відкрила у прифронтовому місті кафе. Певний час жінка працювала в їдальні місцевого виконкому. Як і всі, у 2022 році вимушена була евакуюватись. Повернувшись до рідного міста, вона відчула у собі сили започаткувати власну справу.
«Зрозуміла, що треба щось робити, і виникла ідея взяти в оренду приміщення. Скоро буде вже 1,5 року, як ми тут працюємо», – розповідає пані Тетяна.
Розглядати кафе як прибутковий бізнес зараз на Донеччині важко. Банкети, як основна стаття заробітку майже відсутні, але Тетяна Регеда знайшла свою нішу у громадському харчуванні – працівники різних установ ходять до закладу на комплексні обіди.
Тетяна бере участь в усіх процесах й може допомогти своїм працівникам на кухні та на барі. Власниця каже, що життя підприємців, які залишаються на Донеччині, легким не назвеш. Кожного дня доводиться долати чергові проблеми.
«То немає світла, то податки, то тариф на світло підняли. Ми бажаємо годувати людей смачно, але водночас не хочемо підіймати вартість, однак зі всіх сторін нас давлять», – ділиться власниця закладу.
Нещодавно пані Тетяна взяла участь у проєкті «єРобота» й отримала грант на 250 тисяч гривень. За умовами програми жінка влаштувала на роботу двох працівників, а за грантові кошти підприємиця придбала нову вивіску, сучасну кавомашину та оновила меблі в закладі.
На питання, чи планує виїздити, Тетяна відповідає, що наразі вся країна переживає нелегкі часи й поки ситуація дозволяє, планує працювати в рідному місті.
Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».
Раніше Pokrovsk24.news повідомляв, що ветерани можуть отримати до 1,5 млн гривень на започаткування або розвитку власної справи.