Леон Білицький з Покровської громади здобув три медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Греції. Заслужений майстер спорту України переміг у вправах поштовх та двоборство у ваговій категорії понад 95 кг і здобув срібло в триборстві. Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.

На змаганнях, які зібрали 350 учасників з 31 країни, Білицький виділився серед суперників, піднявши 114 разів дві гирі по 32 кг у поштовху, чим забезпечив собі перше місце, обійшовши суперників із Казахстану та Греції.

Леон тренується під керівництвом свого батька Валерія Білицького, який допомагає йому вже багато років піднімати прапор України на міжнародних аренах.

Пишаємося нашими сильними донеччанами!

Раніше Pokrovsk24.news повідомляв, що спортсмени з Покровська здобули високі нагороди на чемпіонаті України з мотокросу