Директора будівельної компанії з Мирнограда підозрюють у заволодінні майже 6,8 млн грн під час реконструкції дитячого садка у Святогірську на Донеччині.

Про це повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.

За даними слідства, у серпні 2020 року Святогірська міська рада замовила у товариства, яке очолював підозрюваний, реконструкцію дитсадка. На реалізацію проєкту з міського та державного бюджетів виділили 31,3 млн грн.

До переліку робіт входили демонтажні, земляні та оздоблювальні роботи. Також планували утеплити фасади будівель, облаштувати тепло-, гідро- і звукоізоляцію, “теплу підлогу”, встановити опалювальне, сантехнічне, кухонне й пральне обладнання, а також системи мовного оповіщення та пожежної сигналізації.


У прокуратурі заявили, що директор компанії протягом року оформлював акти із завищеними даними. За версією слідства, у документах він вказував більші обсяги виконаних робіт, ніж було фактично зроблено, і подавав ці акти на оплату.

Таким чином, як вважають правоохоронці, компанія безпідставно отримала 6,8 млн грн бюджетних коштів.

Директору будівельної компанії заочно повідомили про підозру у привласненні майна в особливо великих розмірах та службовому підробленні. Йдеться про ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також заборона обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.

Наразі правоохоронці вирішують питання про оголошення підозрюваного в розшук.