Представники Донецької області вибороли 9 нагород на перших міжнародних змаганнях серед військових ветеранів «Strong Spirit’s Games». Про це повідомив Голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

Три ветерани з Маріуполя у складі української збірної успішно виступили на міжнародних змаганнях «Strong Spirit’s Games», де змагалися з командами зі Сполучених Штатів, Естонії, Ірландії та Нідерландів.

Сергій Дубов завоював «золото» у вправах ривок гирі, ейрбайк та жим лежачи на рази, а також посів друге місце у веслуванні на тренажері на 100 секунд і 100 метрів.

Михайло Будика виборов дві срібні нагороди у жимі лежачи на максимум і жимі лежачи на рази, а також «бронзу» у ривку гирі.

Роман Мещеряков здобув «срібло» в ейрбайку.

«Дякую нашим ветеранам за стійкість, відвагу та героїзм і вітаю зі спортивними успіхами», – привітав чемпіонів Вадим Філашкін.

Раніше Pokrovsk24.news повідомляв, що Леон Білицький з Покровської громади здобув три медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Греції.